Programlar

Slider-60DakikaÜstadlar ve yenilerle blues müziğe yer veren “60 Dakika Blues”, her Pazartesi saat 23:00’de Radyo A’da. Program 60 dakika, blues ömür boyu sürer.
Ceren Şahin'in hazırladığı Alternatif Akım her Perşembe 23.00'te

Alternatif müzik türlerinin yer aldığı, deneysel rock, soft rock ve rock alt yapılı diğer türleri takip eden dinleyici kitlesine de cevap veren “Alternatif Akım” her Perşembe saat 23:00’de yayında.

Slider - Arkabahce 2Türkçe müziğe dair soft tınıların yer aldığı program “Arka Bahçe”, melankolik ritimleri sevenler için bulunmaz türden bir saati dinleyicisine sunuyor. “Arka Bahçe” her Perşembe saat 20.00’de..
Slider-ArzuhalciAdınıza bir dilekçe var! Radyo A’da Arzuhalci her Perşembe saat 21.00’da yazılıp da okunmayan dilekçelerinizi paylaşıyor.
Slider-Bir Öykümüz VarÖyküler bize hayatı anlatır biz de size öyküleri… Bir öykümüz var her Salı ve Perşembe gece 12’de Radyo A’da.
CerebRockBeyin kıvrımlarınıza hitap eden program CerebRock ile dünden bugüne rock evrimi her pazartesi saat 22:00’de Radyo A’da.
Slider - DevrialemFarklı dünya dillerinden şarkıların yer aldığı Radyo A’nın ödüllü programlarıdan “Devr-i Alem” her Cumartesi saat 15:00′de Radyo A’da.
Hayat AkarkenHayat baş döndürücü bir hızla akıyor. peki, siz bu akışın neresindesiniz? içinde yer almak isteyenler için “Hayat Akarken” kültür sanata dair her şeyle Radyo A’da, hafta içi her sabah 9.00’da.
Slider - KaranliktaCaz müziğe dair her şey, her Salı saat 23:00′de “Karanlıkta Caz”’da.
Slider - MisafirGündeme ilişkin konularla kampüste ve şehirde öne çıkan isimler, Radyo A “Misafir Odası”’nda.
Slider - Oyun AvcisiOyunların renkli ve heyecanlı dünyasına yolculuğa çıkaran program Oyun Avcısı, her Salı saat 16:30′da sizlerle.
Slider - ParantezKitapların büyülü dünyasına kapı aralayacağınız program Parantez, her Salı saat 16:00′da sizlerle.
Slider - RadyoManiRadyo: Ülkemizde ilk radyo programı 1927′de yapılmıştır ve o günden bugüne radyo tüm insanlığı sarıp sarmalamıştır. Mani: Depresyonun tam tersi bir durumdur. RadyoMani? Bu radyo programı henüz sınıflandırılmamıştır. RadyoMani her Pazartesi saat 10′da Radyo A’da
Slider - RektorÜniversiteye dair merak edilen soruların Anadolu Üniversitesi rektörü tarafından canlı yayında yanıtlandığı program “Rektörümüz Sorularınızı Yanıtlıyor” her ay sizlerle.
Slider - RockMerkezHer Çarşamba saat 23:00’de rock müzik severler için dinleyicisine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunan “Rock Merkez” Radyo A’da.
Slider - SağlıkSağlığa dair sorularınız yanıtını buluyor. Sağlık Rehberi her Cuma saatler 12:00’yi gösterdiğinde Radyo A’da.
Slider - SekansVizyona yeni giren filmler, haftanın film yorumu ve ödüllü sorusuyla sinemaya dair keyifli bir program. “Sekans”, her Cuma saat 16:00′da Radyo A’da.
Slider - SoulAfro Amerikan müziğinin (Soul, Funk, R&B, Gospel, Blues) en güzel örneklerini sunan “Soul Sendikası”, her Pazar saatler 23:00′ü gösterdiğinde Radyo A’da.
Slider - SoundtrackFilm müzikleri ile dopdolu bir beyazperde yolculuğuna hazırsanız bir Radyo A klasiği, “Soundtrack” her Cumartesi saat 13:00 ve her Pazar saat 11:00′deki tekrar yayınıyla sizleri sinemanın düşsel dünyasına davet ediyor.
Slider - OnikidenCanlı yayında ilginç konular ve eğlenceli sohbetlerle keyifli bir molaya hazır mısınız? Şehirden, üniversiteden, iş ve sanat dünyasından konuklar; haftanın tam ortasında, Çarşamba günü saatler 11:00′i gösterdiğinde “Tam Onikiden”’de.
Slider - TriphopHayatın kıyısında kalan renklerin yaşamınızla bütünleştiği program Triphop, büyüleyici şarkılarla her perşembe saat 22:00’de Radyo A’da.
Slider - TuruncuUnutulmaz ritimler ve birbirinden harika klasiklerle “Turuncu Plak” her Pazar saat 14:00′de Radyo A’da dönüyor.